Halk Market’teki ucuz et kampanyasına büyük ilgi.

Seferihisar Belediyesi, Ramazan öncesi Halk Marketler de indirimli et kampanyası ile vatandaşların yüzünü güldürdü. Yerel üreticiyle tüketiciyi buluşturan Seferihisar Belediyesi Halk Market, Ramazan ayı öncesi kasap reyonunda büyük indirime gitti. Kampanya kapsamında yüzde 100 dana kıyma 409 TL, kuşbaşı dana eti ise 469 TL’den satışa çıkarıldı. Vatandaşlar kampanyaya büyük ilgi gösterdi. 

Ramazan ayının başlamasına günler kala Seferihisar Belediyesi Halk Market ile vatandaşlara ucuz et imkanı sundu. Sosyal belediyecilik alanındaki hizmetleriyle dikkat çeken belediye, yerel üreticiyle tüketiciyi buluşturarak, halka ucuz ürün imkanı sunduğu Halk Market’te kasap reyonunda indirime gitti. 
İndirim kampanyası kapsamında yüzde 100 dana kıyma 409 TL, kuşbaşı dana eti ise 469 TL’den satışa çıkarıldı. Seferihisar ve Ürkmez’de bulunan Halk Market şubelerinden alışveriş yapan vatandaşlar kampanyaya büyük ilgi gösterirken, Ramazan ayına girerken böyle bir indirimin yapılmasından dolayı belediyeye teşekkür etti.

“RAMAZAN BEREKETİNİ PAYLAŞIYORUZ”

Hayat pahalılığı nedeniyle alım gücünün iyice zorlaştığını belirten Seferihisar Belediye Başkanı İsmail Yetişkin, “Halk Market hizmetimizle hem vatandaşlarımızın ürünlere ucuz ve kolay ulaşımını sağlıyoruz, hem de yerel üretimi destekleyerek, Seferihisarlı üreticilerimizle tüketicilerimizi buluşturuyoruz. Halk Market bu yönleriyle çok önemli bizim için. Rahmet, bereket ve dayanışma ayı olan Ramazan’da iftar sofralarına katkımız olsun istedik. Bir ay boyunca bu sofralarda lokmamızı paylaşacak, birlikte dualar edeceğiz. Şimdiden tüm Seferihisarlıların Ramazan ayı mübarek olsun” diye konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x